Dlaczego CMN?
CMN jest unikalną placówką na Śląsku, w której swoją pomoc oferują lekarze specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie zawodowe w wiodących ośrodkach w Polsce. Łączą oni profesjonalizm na najwyższym poziomie z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą zgodną z najnowszymi standardami medycznymi.
Jak umówić się na konsultację?

Na konsultację można umówić się przez infolinię działającą w godzinach 8:00-14:00 (nr. tel.: 32 305 62 61 lub przez Medchart

Co zabrać ze sobą na konsultację?
Na konsultację należy zabrać ze sobą całą dokumentację medyczną, włączając wyniki badań obrazowych w postaci płyt CD (najlepiej kopie). Dostarczona dokumentacja zostanie szczegółowo przeanalizowana przez nasz personel co pozwoli na wystosowanie odpowiednich zaleceń co do dalszego postępowania. Pragniemy u każdego pacjenta wytyczyć zrozumiałą dla niego ścieżkę diagnostyczno-terapeutyczną.
Jakie zabiegi oferujemy w Centrum Medycznym Nikiszowiec?
W naszym Centrum oferujemy zabiegi z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego lub krótkotrwałego znieczulenia dożylnego. Do większych zabiegów operacyjnych przygotowywani i kwalifikowani są chorzy, którzy następnie kierowani są do leczenia szpitalnego. Więcej informacji dostępne jest w zakładce „specjalizacje”.
Czy są dostępne miejsca parkingowe?
Na terenie osiedla Nowy Nikiszowiec jest ogólnodostępny parking, z którego mogą korzystać nasi pacjenci.
Jak można dokonać płatności za konsultację?
Obsługujemy zarówno płatności gotówkowe jak i bezgotówkowe przy użyciu kart płatniczych i kredytowych. Więcej w zakładce „cennik”.
Czy Centrum Medyczne Nikiszowiec posiada podpisaną umowę z NFZ?
Ze względu na świadczenie usług medycznych opartych na najwyższych standardach medycznych oraz wprowadzaniem coraz to nowszych rozwiązań w zakresie diagnostyki i leczenia niestety nie jesteśmy w stanie świadczyć usług, w ramach oferowanej przez NFZ refundacji, na poziomie, jaki oferuje nasze Centrum Medyczne. Takie działania spowodowałyby spadek jakości świadczonych przez nas usług, co dla nas jest sytuacją niemożliwą do zakceptowania.