32 305 62 61
kontakt@cmnikiszowiec.pl
Umów konsultację

Dominika Kupny-Bujoczek

        Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2016 roku pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej w Bytomiu ( 3 stopnień referencyjności) w ramach Bloku Porodowego, Oddziału Patologii Ciąży , Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej. Na co dzień uczestniczę w narodzinach najmłodszych pracując na Bloku Porodowym.

W 2021 roku uzyskałam specjalizację z ginekologii i położnictwa. Moje doświadczenie oparte jest na prowadzeniu : ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywaniu zabiegów operacyjnych w zakresie : cięć cesarskich, operacji laparoskopowych, histeroskopowych, miomektomii konserwatywnej, zabiegów w obrębie szyjki macicy, histerektomii, amputacji nadszyjkowej macicy i operacjach wykonywanych w wysiłkowym nietrzymaniu moczu oraz plastyki przedniej i tylnej ściany pochwy i krocza.

Moje obecne zainteresowania obejmują diagnostykę i leczenie niepłodności. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Biorę udział w kursach z zakresu USG oraz konferencjach naukowych z dziedziny ginekologii i położnictwa.  

Specjalizacja:

Ginekologia

Jestem mamą dorastającej nastolatki. Moją pasją jest gotowanie, podróże z bliskimi, zwłaszcza górskie oraz książki o tematyce kryminalnej.