Z przyjemnością informujemy, że Centrum Medyczne Nikiszowiec rozszerzyło swoje usługi o zaawansowane procedury leczenia biologicznego w ortopedii. Teraz możemy zaoferować trzy innowacyjne metody, które pomogą naszym Pacjentom w regeneracji i w powrocie do pełnego zdrowia: 

1️⃣ Osocze bogatopłytkowe (PRP): Wykorzystujemy krew własną pacjenta, bogatą w czynniki wzrostu, aby pobudzić procesy regeneracyjne. 

2️⃣ Komórki macierzyste z tkanki tłuszczowej: Przez pobranie tkanki tłuszczowej, możemy izolować cenne komórki macierzyste. Te komórki mają niezwykły potencjał regeneracyjny.

3️⃣ Terapia Autologiczną Kondycjonowaną Surowicą (Orthokine): Wykorzystując własną krew pacjenta, przeprowadzamy proces kondycjonowania, w wyniku którego otrzymujemy unikalny preparat bogaty w białka o właściwościach przeciwzapalnych. Białka te pozwalają na skuteczne zahamowanie procesów chorobowych i stymulację regeneracji tkanek.

Orthokine, komórki macierzyste i PRP są stosowane w leczeniu chorób stawów, bólów kręgosłupa, uszkodzeń tkanek miękkich ( mięśni i ścięgien), a także do poprawy jakości życia u osób z ograniczeniami ruchowymi.  

Nasz doświadczony zespół specjalistów ortopedii, w tym dr Jakub Wąsik i dr Kamil Dworak, przeprowadzają te procedury z najwyższą starannością i profesjonalizmem. 

Zapraszamy na konsultacje.